Powrót wersji wiosennej i letniej!

W tygodniu 15-21 marca, na MyrmeLunie pojawi się wersja wiosenna i letnia strony. Nie oznacza to tylko zmianę liści z jesiennych na wiosenne! MyrmeLuna zaplanowała już kilka zmian, które postanowiła wprowadzić na stronie. Aby nie było to zaskakujące, postanowiłem uprzedzić o zmianach Czytelników.

Zmiana liści i tła

Liście w nagłówku zmienią się nieco. Tło strony nie będzie już żółtawe, tylko białe, ponieważ pasuje ono do nowego obrazu lepiej, niż jesienne.

Informacja o rójkach i wpis tygodnia

Na blogu pojawi się też informacja o nadchodzących i trwających w danym momencie rójkach. Będzie wpis tygodnia i prośba o zgłoszenie rójki.

 

Inne filmy

Kolejną zmianą będzie wstawienie innych filmów jako repertuar strony głównej. Czasami zdarza się to, więc niewiele zostanie tu zmodyfikowane.

Większa galeria

Powiększeniu ulegnie także strona galerii – pojawi się w niej więcej zdjęć/obrazów, jednak zmiana ta nie jest zbyt rzadka na blogu.

Nowe artykuły

Oczywiście napiszę wiele nowych artykułów, do czego okazji najwięcej przytrafia się właśnie wiosną. Kontynuowany będzie (po krótkiej przerwie) „program” umieszczania wpisów co określoną ilość dni.

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *