Rójka

Zgłoś rójkę 2021!

Jeśli udało Ci się zaobserwować jakąś rójkę, proszę napisz o tym w formularzu! Nie musisz rozpoznawać gatunku, jeśli nie potrafisz go zidentyfikować. Zawsze możesz opisać spotkane mrówki 🙂 ! Zanim jednak przejdziesz do wypełniania zgłoszenia, proszę zapoznaj się z krótką instrukcją przedstawioną poniżej.

Rozpoczął się sezon na rójki. Właśnie dlatego zapraszam Cię do zgłoszenia lotu godowego, który zaobserwowałeś. Pamiętaj, że wszystkie zgłoszenia będą brane pod uwagę. Jeśli więc nie jesteś pewien, jaki gatunek widziałeś, opisz go. Jeśli nie masz pewności, ale wydaje Ci się, że wiesz, jakie mrówki odbywały gody, napisz o tym. Jest to bardzo ważne, byś zapoznał się także z innymi wskazówkami, gdyż jeśli formularz nie zostanie wypełniony poprawnie, niestety może on nie dojść.

Wypełnij obowiązkowe pola. Zawsze możesz w nie wpisać: „Brak informacji”. Takie zgłoszenie zostanie przyjęte.

Udowodnienie tożsamości jest obowiązkowe. Jeśli nie wypełnisz tego pola, system uzna Cię za robota, a Twoje zgłoszenie nie dojdzie! Wielkość liter nie ma znaczenia. W tym formularzu możesz wpisać „A” lub „a” i obie formy zostaną zaakceptowane, jeśli faktycznie taka litera znajduje sią na obrazku.

Pod spodem znajdziesz przykładowe zgłoszenie.

Oczywiście umieszczam także kod do wpisania w polu „Udowodnij tożsamość* :”.

Jeśli pojawi się komunikat o niewysłaniu formularza, proszę wykonywać czynności, o których mowa jest w komentarzu.

Teraz możesz już przystąpić do wypełniania zgłoszenia. Mam nadzieję, że nie sprawi Ci to trudności!

Proszę przyjąć do wiadomości fakt o długim ładowaniu się formularza z załącznikiem. Im cięższy plik, tym dłużej formularz będzie się ładował. MyrmeLuna prosi o cierpliwość 🙂 😀 !!!

  Data (Dd - Mm)* :

  Województwo / miasto:

  Dla uwiarygodnienia możesz również dodać zdjęcia.

  Finalnie opublikowane zostanie tylko gatunek ze zgłoszenia w kalendarzu rójek. Nie tworzę listy zgłoszeń. Wszystkie wprowadzone przez Ciebie dane pozostaną jedynie w konwersacji między Tobą a MyrmeLuną 🙂 !

  komentarzy

  MyrmeLuna zgłasza ważną dla wielu Hodowców rójkę: woj. łódzkie, godz. 11-15, rójka L. niger, kilka królowych chodziło na chodniku 🙂 . Rójka nie była masowa, teraz pada deszcz 😀 .

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *