Urodziny MyrmeLuny

MyrmeLuna została opublikowana w Internecie 11 września 2019 roku, czyli równo dwa lata temu! Od tego czasu przybyło wielu użytkowników, a zarazem komentarzy oraz zgłoszeń rójek, których w tym roku jest już mnóstwo!

Oczywiście, tak jak zwykle pojawią się statystyki bloga (oczywiście w niepełnej wersji), a także plany na trzeci rok istnienia strony.

Najchętniej czytanym wpisem na stronie jest artykuł o królowej mrówek (https://myrmeluna.com/2019/10/06krolowa-mrowek/). Niezwykłą popularnością cieszył się także rejestrator rójek z ubiegłego roku. Trzecim z najczęściej odwiedzanych wpisów okazał się kalendarz rójek na 2021 rok!

Oczywistym jest, że najwięcej odwiedzin zaliczyła strona główna, a zaraz po niej była ta z artykułami. 2,5% wejść na stronę składało się między innymi z obejrzenia zdjęć w galerii.

Strony, na których Użytkownicy spędzają średnio ponad 20 minut to Dziennik M. Rubra oraz Strona dyskusyjna.

Na całej witrynie pojawiło się 245 zatwierdzonych komentarzy (pozostałe 186 to reklamy, które zostały usunięte).

Wszystkie plany na drugi rok zostały zrealizowane, jednak duża ich część została później usunięta wraz z nastąpieniem sezonu wiosennego.

Co zamierzam więc zrobić w tym roku?

  • Z pewnością pojawią się nowe filmy.
  • Do dnia 30. września pojawi się „reklama kalendarza rójek na 2022. rok (zastąpi sekcję o komunikatach rójkowych).
  • Strona główna przejdzie niewielką metamorfozę (nie będzie już wpisu tygodnia ani tak rozbudowanej galerii zdjęć, która oczywiście pozostanie, ale nie będzie jej już na stronie głównej)
  • W listopadzie/grudniu pojawi się nowy kalendarz rójek.

Życzę dobrego dnia i pomyślnego święta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *