Komunikaty

MyrmeLuna umożliwia komentowanie wpisów, jednak czasami chcemy dowiedzieć się czegoś zupełnie innego i nie wiadomo gdzie to napisać. Ja też czasami nie chcę pisać długiego artykułu, a krótką informację. Właśnie dlatego na MyrmeLunie powstało miejsce, w którym można przedstawiać krótkie wiadomości.

komentarzy

Dzisiaj powstała tu strona, na której każdy umieścić może krótką informację (np. o rójce). MyrmeLuna będzie tu wkładać wpisy, które nie wymagają tworzenia nowego artykułu, ponieważ ogłaszają one powstanie listy, nowy film itp.

Odpowiedz

MyrmeLuna dodała nowe zdjęcie do artykułu: https://myrmeluna.com/2021/02/07/czerwona-folia/. Przedstawia ono królową Minerwę oraz jej robotnice po hibernacji na początku 2021 roku! Dla przypomnienia rok wcześniej wyglądała ona zupełnie inaczej 🙂 . Stare zdjęcie ujrzeć możesz w tym artykule: https://myrmeluna.com/2021/01/14/porady-hibernacja/!

Odpowiedz

Umyj rano dobrze jajka, potem oba wloz do garnka. Wloz cebule, szczypte soli i nie zwazaj, że jajko to boli. Tak robimy po wszeczasy! Nie ufarbuj swieconej kielbasy!

Odpowiedz

MyrmeLuna życzy:
– Wesołej 17. Rocznicy Wejścia Polski do Unii Europejskiej.
– Wesołego Święta Flagi.
– Wesołej 230. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3. Maja.
– Wesołego Święta Najświętszej Maryi Królowej Polski.
MyrmeLuna ma nadzieję, że święta miną Ci cudownie 🙂 😀 !!!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *